logo

Portowa 16w 44-102 Gliwice
forklift-1

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

Jesteśmy firmą, która od wielu lat specjalizuje się w szkoleniach zawodowych i wychodzi naprzeciw dzisiejszym potrzebom rynku i realizuje szkolenia, kursy, które w najwyższym stopniu mają spełnić Państwa oczekiwania. Obecnie kurs na operatora wózka widłowego to jeden z najczęściej przez nas realizowanych kursów. Nie mniejszą popularnością cieszą się również kursy na operatora podnośników koszowych oraz kursy na operatora suwnic. Bogate doświadczenie oraz merytoryczne przygotowanie, zarówno teoretyczne jak i praktyczne pozwala nam w pełni zaspokoić potrzeby współpracujących z nami firm w zakresie przygotowania pracowników do bezpiecznej, zgodnej z prawem i obowiązującymi przepisami pracy na swoich stanowiskach m.in. operatora wózków widłowych, operatora suwnic czy też operatora podnośników koszowych.

Doświadczenie

Na rynku szkoleń działamy od 2007r. co daje nam ogromną przewagę wśród innych firm szkoleniowych. Stworzyliśmy zespół doświadczonych instruktorów z bogatą wiedzą teoretyczną i praktyczną. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi a nasze kursy operatora wózków widłowych, kursy operatora podnośników koszowych, kursy operatora suwnic oraz kursy na konserwatora urządzeń transportu bliskiego wyróżniają się indywidualnym podejściem do Klienta i dostosowaniem zajęć do jego wymagań.


Kadra

Nasza kadra wykładowców i instruktorów to specjaliści posiadający wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu prowadzonych kursów dla operatorów i konserwatorów wózków, widłowych, suwnic, podnośników koszowych.

W naszej ofercie jednak można znaleźć szereg szkoleń technicznych, które podnoszą kwalifikacje zawodowe nie tylko w powyższym zakresie. Nasi pracownicy, dzięki swojemu szerokiemu doświadczeniu są w stanie przygotować szkoleń z innych zagadnień technicznych, które nie znajdują się w naszej standardowej ofercie. Jeżeli jednak pojawi się taka potrzeba w Państwa firmie zawsze warto zwrócić się do nas z zapytaniem.

Pewność

Nasze usługi są oparte na wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów, którzy są na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w swoich dziedzinach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie, zapewniając im, że otrzymują najlepszą możliwą obsługę.Najbliższe Szkolenia

forklift-1

Kurs operatora wózka widłowego

Kurs zakonczony egzaminem przed komisją UDT
Zapisz się
IIS I IIZ ŻURAW , SUWNICA

Kurs operatora suwnicy
Kurs operatora żurawia stacjonarnego


Kurs zakończony egzaminem przed komisją UDT
Zapisz się
Yellow scissor wheeled lift on a light background

Kurs operatora podnośników koszowych

Kurs zakończony egzaminem przed komisją UDT
Zapisz się
SEP

Kurs SEP

Kurs zakończony egzaminem.
Zapisz się

Kurs na operatora wózka widłowegoSzkolenia na wózki widłowe to nieodzowny element szkoleniowy dla pracowników logistyki. Firma OSZWelder oferuje kompleksowe szkolenia UDT dla operatorów wózków widłowych, które pozwalają zdobyć niezbędną wiedzę oraz umiejętności z zakresu obsługi i bezpiecznej pracy z tymi maszynami.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz terminami szkoleń.


Zadzwoń do nas